Beste oud deelnemer,
Ik hoop dat je een goede vakantie hebt gehad (of daar wellicht nu nog van geniet ).
Woensdag 27 september is onze jaarlijkse terugkomdag voor de Werkgeluk Academie.
Op verzoek van velen organiseer ik dit jaar deze sessie weer live! Ik hoop dat jij er de 27ste september (in de week van het Werkgeluk) ook bij kan zijn! 🥳
Wat gaan we deze dag doen?
We starten deze middag om 13.00.
Ik zal zelf de laatste ontwikkelingen binnen de Werkgeluk Academie met jullie delen. O.a. de nieuwste tools & modellen, de mogelijkheid om zelf de Big 5 persoonlijkheidsvragenlijst (samen met de Monitorgroep ontwikkeld) en de 8 van werkgeluk vragenlijst (ook samen met Arie Pieter Veldhoen ontwikkeld). Dan ben je weer helemaal op de hoogte en up-to-date.
Harold Keldermans (Luitenant Kolonel bij Defensie) neemt ons mee met zijn inspirerende verhaal over het overwinnen van weerstand tegen werkgeluk binnen een mannenclub & het belang van leiderschap.
Onyema Onwuka (van o.a. het geluksschip) zal ons meenemen met haar inspirerende verhaal.
Arie Pieter Veldhoen (De Monitorgroep) deelt daar graag de allerlaatste gegevens uit het Nationaal Werkgeluk Onderzoek 2023 met jullie. Jij bent dan de eerste om hiervan op de hoogte te zijn.
Natuurlijk zal er ook genoeg ruimte zijn voor verbinding en gezelligheid. Het terugzien van andere deelnemers van jouw jaar! (nodig hen vooral ook uit!).
En we sluiten natuurlijk af met een borrel 🥂 (rond 17.00).
Nog even Praktisch:
Voor wie? Alleen oud deelnemers aan de Werkgeluk Academie/ Gelukkig Werken Academie.
Wanneer? Woensdag 27 september 13.00-17.30
Waar? Tuin van de Smid
Kosten? We delen de verblijfkosten (49,95 Euro pp. Vooraf gefactureerd. Inclusief koffie, thee & borrel)
Hoe plekje reserveren? Stuur even een email naar Mirelle@gelukkigwerken.nl of naar mij (onno@gelukkigwerken.nl) .
Zie je graag op woensdag de 27ste september in Leiden!
Met hartelijke groet en hopelijk tot snel,
Onno & het hele team 🙋🏽♂️
Ps. Woon je ver? Je kan ook voor overnachten. Laat Mirelle (Mirelle@gelukkigwerken.nl) dat dan even weten dat je dit overweegt en zij stuurt jou een lijst met voor overnachtingsmogelijkheden!